DIGITALIZUJEME ŠKOLU
REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1

2023 - 2024

Projekt: Národní plán obnovy - Vybavení škol digitálními technologiemi

Pořízení mobilních digitálních  zařízení pro znevýhodněné žáky (prevence digitální propasti).

Financováno Evropskou unií - Next Generation EU

2022 - 2023

Projekt: Národní plán obnovy - Vybavení škol digitálními technologiemi

Pořízení digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedení nových vzdělávacích programů v oblasti IT.

Pořízení IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky (prevence digitální propasti).

Projekt: Doučování žáků škol - Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem.

Cílem programu je zajistit přednostní doučování dětem (žákům), kterým hrozí školní neúspěch či v extrémním případě vypadnutí ze vzdělávání.

Doučování je zaměřeno na hlavní předměty - český jazyk, matematiku, anglický a německý jazyk.

Projekt: Národní plán obnovy - Vybavení škol digitálními technologiemi

Pořízení digitálních technologií a vybavení za účelem dálkového studia.