Lyžování Monínec 2026
Někteří žáci a učitelé nemají zimních radovánek dost ani začátkem března. Pro jejich uspokojení byl tedy 10. 3. 2026 uspořádán jednodenní lyžařský zájezd na Monínec. V den D plný Brda bus žáků a jejich pedagogický doprovod vyrazil vstříc sportovním zážitkům.
Sjezdovka byla už v tento čas poloprázdná, proto si všichni jarní firn náležitě užili. I se slevou za ,,permici“ vyšli majitelé areálu dětem vstříc. Tím spíš mohl svátek lyžování propuknout naplno.
Žáci druhého stupně rožmitálské školy byli rozděleni do třech skupin a pod dohledem kantorů dávali jednu jízdu za druhou.
Je jasné, že došlo i na místní občerstvovnu, která nabízí širokou paletu dobrot.
Všichni lyžaři nastoupili odpoledne do autobusu s pozitivní náladou. Tak i proto můžeme akci označit za velmi zdařilou. Lyžování zdar! Tedy SKOL!