Škola

Hosté na Vysoké u Příbramě v období 19. a 20. století

Třída 9.B byla vybrána k účasti na výzkumný projekt s názvem Hosté na Vysoké u Příbramě v období 19. a 20. století. Na Vysokou jsme vyjeli 9.12. a z Bohutína jsme se vydali pěší cestou až na památník. Po příchodu jsme si zopakovali, co většina už věděla, ale také jsme se dozvěděli spoustu nových věcí o pozdravech a chování v 19. a 20. století. Zkoušeli jsme si ve skupinách představení známých osobností jako našich přátel. Po této části programu jsme zhlédli krátký film o hostech, kteří byli na Vysoké.